BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Anglų kalba klaipėdiečiams reikalinga ir dėl geresnio darbo

Klaipėda garsėja ne tik jūros švente, kuri vyksta kiekvienais metais liepos mėnesį. Pasukite galvą, kuo dar Klaipėda populiari ir garsi?

Taip, per iš Klaipėdos į Smiltynę keliasi keltai ir klaipėdiečiai, kurie nori pabūti prie jūros, bet ten, kur geresnis oras ir žmonių lygis kitas. Prie jūros galima nukakti ir nesikeliant per Marias. Ten nuvažiuoti galima ir viešuoju transportu bei savo automobiliu, keltų paslaugomis naudotis neprireiks, nes prie jūros privažiuosite Giruliuose, Melnaragėje, pirmoje ar antroje, kaip Jums patogu.

Klaipėda, kaip jūrinis miestas, žinoma, turi ir uostą, kuriame dirba keliolika tūkstančių tiek vietinių, tiek iš rajono atvykusių lietuvių. Suprantama, kad uostas dirba ne tik paslaugų teikimo srityje Lietuvai. Jis dirba ir tarptautiniame lygmenyje. Padeda perkrauti krovinius, transportuoja visokias prekes, naftos produktus, trąšas ir kitus krovinius, kurie reikalingi tiek Baltarusijai, tai pačiai Rusijai, Estijai, atvijai ir kitiems mūsų kaimynams, bei tolimiems partneriams.

Tam, kad uosto darbai vyktų aukščiausiame lygmenyje ir tinkamai būtų aptarnauti ne tik lietuvių nuosavybės teise priklausančius laivus, bet ir iš tolimų šalių atplaukiančius, reikalinga susikalbėti su laivų kapitonais ir laivų agentais, jei juos agentuoja vadybininkai iš užsienio. Kas žino, kokia kalba yra pati populiariausia visame pasaulyje, kurios pagalba tvarkomi ir sprendžiami visi klausimai? Taip, teisingai, tai anglų kalba, be kurios bebūtų įvykę daugybe pasaulio sandorių tarp didelių kompanijų ar šiaip, fizinių asmenų. Todėl anglų kalba Klaipėdoje taip pat reikalinga kaip oras ar vanduo, kad dideli sandoriai ir įsipareigojimai galėtų būti įgyvendinti sklandžiai ir be jokių trukdžių.

Kaip galvojate, kad padeda visiems tiems, kurie įsidarbino Klaipėdos uoste ir yra priversti tobulinti anglų kalbą? Ir čia Jūs visi teisūs, taip, tai yra anglų kalbos kursai Klaipėdoje. Tokių kursų daugeliu pasaulio kalbų Klaipėdoje yra labai, juk logiškai, jei nebūtų paklausos, nebūtų ir pasiūlymų tiek daug. Laikraščiuose galėtumėte atrasti vos vieną kitą skelbimą, kad siūlomi vieni ar kiti kursai anglų kalbai išmokti. Taigi, kursai kursais, bet visiškai nemokantiems anglų kalbos taip pat yra pasiūlymų, kurie padeda išspręsti iškilusias su kalbos panaudojimu, tai yra anglų kalbos kursai pradedantiesiems Klaipėdoje, kurie yra koncentruoti visiškai nepažįstantiems anglų kalbą.

Lūzerių Klaipėda netoleruoja, todėl anglų kalbos kursai uostamiestyje yra pačios aukščiausios kokybės ir visus Europietiškus reikalavimus atitinkančios paslaugos. Todėl galite būti ramūs, kad gausite pačius geriausiu specialistus savo anglų kalbos lygio kėlimui, o po praeito kurso būsite nustebinti savo lygio pokyčiais. Bet nereikėtų pamiršti, kad tam, jog anglų kalbos kursai vyktų sklandžiai, tam pastangų teks pridėti ir Jums, juk dėstytojai nekala į galvą, tik nukreipia, pataiso ir duoda užduotis. Jūs, viską, atliekate patys, mokotės, ruošiate namų darbus, kad žinių bagažas didėtų, o turimos žinios dar labiau įsitvirtintų.

Tik tokiais metodais pasieksite sau keliamus tikslus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments are closed.