BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2014

Vienintelis blogas kurį aš naudoju kaip pilnavertį

2014-08-23

Norint išgauti ir pasiimti labai didelę naudą iš suskurtų blogų, verta juos nuolat prižiūrėti, nes kitaip blogas neduos jokios jums naudos, o nukreipimai, kuriuos būsite padarę bus tik vizualūs, bet naudos nenešantys. Taigi, visada rinkitės kokybiškus blogus ir su dofollow funkcija. Priešingu atveju sugaišite ne tik laiko, bet dar ir išmesite pinigus, jei straipsnį rašėte ne patys, bet jį įsigijote. Tad yra ne mažai galimybių pasitikrinti ar tikrai vienas ar kitas blogas yra geras ir kietas. Bet kaip tikras lietuvis nesakysiu ir nemokamai info nedalinsiu. Aš sugaišau ir laiko ir lėšų pridėjau nemažai, todėl nemokamų paslaugų, kaip žinote nebūna.

Rodyk draugams

Lekiam iš Kauno į Londoną

2014-08-19

Iš Kauno į Londoną vykti daug nekainuoja, todėl apsimoka

Lietuva nėra be galo didelis kraštas, bet lėktuvai čia atskrenda kiekvieną dieną. Šalyje yra net trys oro uostai. Pasirinkimo užtenka, bet kai prireikia pasinaudoti pigaus skrydžio paslaugomis neretai suklystame ir priimame ne visada teisingus sprendimus.

Nori keliauti nebrangiai? Išmok prisitaikyti – pakankamai elementari taisyklė, bet jos nepaisyti geba daugelis keliautojų. Kaunas yra Lietuvos viduryje, į šį miestą galima atvykti iš bet kurios šalies dalies, bet pigi skrydžių beveik visada ieškome šalies sostinėje. Neretai ir naktį miegame autobuse, kai keliaujame į Rygą, juk taip būna pigau. Deja, tikrai ne visada. Į Londoną skrydžių nemažai, bet patys geriausi pasiūlymai aviabilietus įsigyti pigiau egzistuoja tik Kaune.

Akivaizdu, kad vieną svarbią pamoką jau išmokome, kad Didžiosios Britanijos sostinę pigiausiai pasieksite tik iš antro pagal dydį Lietuvos miesto Kauno. Dabar belieka sekti skrydžių pasiūlymus ir išsirinkti aviabilietus už optimaliausią kainą.

Žinoma, visada buvo ir bus naudinga tiksliai žinoti ką šiame mieste dera veikti. Į šį klausimą nereikia atsakyti asmenis, kurie ten gyvena, dirba ar mokosi, bet jei vykstate pramogauti, svečiuotis ar ilsėtis, bent minimalų planą reikia turėti.

Pasirūpinti nakvyne šiame mieste nėra sudėtinga. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, vieni pasitenkina pigiais hosteliais, kitiems būtinai reikia viešbučio kambario ir pusryčių į lovą. Jiems pinigų tikrai užteks, kai išmoksite šį miestą pasiekti pakankamai pigiai.

KO jau ko, bet pramogų Londone tikrai netrūksta. Čia apstu ir klubų, ir barų, ir visokio plauko užeigų bei restoranų. Būdami Anglijoje nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujus skonius bei potyrius. Ar dera keliauti tradiciniais turistų maršrutais ir lankytis muziejuose, fotografuotis prie skirtingų miestų įžymybių, nuspręsti galite tik pats.

Vieni be šios pramogos neįsivaizduoja savo išvykos. Kiti varginančio vaikščiojimo vengia, jie geriau neskubėdami užsuka į skirtingas parduotuves ir atnaujina savo garderobą. Elkitės kaip išmanote, juk lėktuvo bilietas nėra toks jau labai brangus, o jei vyksite iš Kauna, tai neabejotinai čia dar ne kartą sugrįšite.

Londonu dera mėgautis, kaip geru vynu, brangiu šokoladu ar skaniu patiekalu, neskubant, tada galima suvokti kokio dydžio šis miestas yra. Jis užburia ne vieną pasaulio turistą.

Rodyk draugams

Koks pigiausias draudimas Lietuvoje?

2014-08-19


/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:”";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”;
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}

Auto draudimas internetu pigiausias

Ieškoti geriausio automobilio draudimo galime įvairiais būdais tiek einant į draudimo bendrovę, tiek per draudimo brokerius. Vienas iš populiarėjančių būdų – auto draudimas internetu. Tai greita, patikima ir pigu.

Jei toks būdas yra ir greitas, ir pigus, tai kodėl ne visi automobilių savininkai draudžiasi internetu? Nes ne visi naudojasi internetu. Dažniausiai į draudimo bendroves apsidrausti ateina vyresnio amžiaus vairuotojai, kurie nesinaudoja internetu. Kai kuriais atvejais mes taip įpratome draustis atėjus į draudimo bendrovę, kad nesinori keisti savo įpročių. Be to, daugelis vis dar įtartinai žvelgia į draudimą internetu, tačiau tokie nuogąstavimai nėra pagrįsti. Tai saugus būdas apsidrausti neišėjus iš namų.

Kaina internetu nustatoma pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir atėjus į draudimo bendrovę, todėl vis daugiau vairuotojų renkasi paprastesnį būdą apsidrausti, kuomet nereikia niekur eiti ir gaišti savo laiko. Automobilio savininko amžius bei tai ar vairuos kiti asmenys turi įtakos draudimo poliso įmokos dydžiui. Kuo jaunesnis savininkas ar asmuo, kuris taip pat vairuos jūsų automobilį, tuo didesnė suma bus apskaičiuota. Ne tik tai turi įtakos. Jei jūs nepadarėte nusižengimų, tai įmoka bus mažesnė. Taip pat svarbu ir automobilio galingumas, tipas, registracijos vieta bei vairavimo stažas.

Jūsų auto draudimas internetu bus pigesnis, nei kreipiantis į draudimo vadybininkus. Dažnai tokiu būdu draudžiantis suteikiamos nuolaidos. Juk internetu viskas vyksta gerokai greičiau, todėl taupomas jūsų bei draudimo bendrovės darbuotojų laikas. Užpildžius visus reikiamus duomenis ir atlikus apmokėjimą netrukus į nurodytą el. paštą gausite laišką su draudimo polisu. Jums jį tereikia atsispausdinti. Viskas labai paprasta. Kartais klaidingai manoma, kad būtina polisą gauti tik iš draudimo bendrovės. Lietuvos teritorijoje galite važiuoti su atspausdintu draudimo poliso ir dėl to nekils nesklandumų.

Draudžiantis internetu galima tai padaryti patiems ieškant geriausio pasiūlymo arba patikėti šį darbą draudimo brokeriams. Jeigu nusprendžiama ieškoti savarankiškai, tai galima pasinaudoti internete esančiomis skaičiuoklėmis, kuriose suvedus reikiamus duomenis pateikiamas geriausias draudimo bendrovės pasiūlymas. Daugiau laiko reikalaujantis paieškos būdas – apsilankyti pasirinktoje draudimo bendrovės internetinėje svetainėje ir ten susiradus draudimo įmokos skaičiuoklę sužinoti kainą. Tiesa, tokiu būdu reikėtų apskaičiuoti bent dviejų draudimo bendrovių pasiūlymus ir tuomet galima bus išsirinkti mažiausią kainą.

Kiekvienas automobilio savininkas nori sutaupyti, todėl ieško geriausio sprendimo, kuomet baigiasi turimas draudimo polisas. Peržvelgus įvairių draudimo bendrovių pasiūlymus, galime išsirinkti tinkamą. Tegu jūsų kelionė automobiliu prasideda nuo draudimo poliso įsigijimo.

Rodyk draugams