BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Koks pigiausias draudimas Lietuvoje?


/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:”";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”;
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}

Auto draudimas internetu pigiausias

Ieškoti geriausio automobilio draudimo galime įvairiais būdais tiek einant į draudimo bendrovę, tiek per draudimo brokerius. Vienas iš populiarėjančių būdų – auto draudimas internetu. Tai greita, patikima ir pigu.

Jei toks būdas yra ir greitas, ir pigus, tai kodėl ne visi automobilių savininkai draudžiasi internetu? Nes ne visi naudojasi internetu. Dažniausiai į draudimo bendroves apsidrausti ateina vyresnio amžiaus vairuotojai, kurie nesinaudoja internetu. Kai kuriais atvejais mes taip įpratome draustis atėjus į draudimo bendrovę, kad nesinori keisti savo įpročių. Be to, daugelis vis dar įtartinai žvelgia į draudimą internetu, tačiau tokie nuogąstavimai nėra pagrįsti. Tai saugus būdas apsidrausti neišėjus iš namų.

Kaina internetu nustatoma pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir atėjus į draudimo bendrovę, todėl vis daugiau vairuotojų renkasi paprastesnį būdą apsidrausti, kuomet nereikia niekur eiti ir gaišti savo laiko. Automobilio savininko amžius bei tai ar vairuos kiti asmenys turi įtakos draudimo poliso įmokos dydžiui. Kuo jaunesnis savininkas ar asmuo, kuris taip pat vairuos jūsų automobilį, tuo didesnė suma bus apskaičiuota. Ne tik tai turi įtakos. Jei jūs nepadarėte nusižengimų, tai įmoka bus mažesnė. Taip pat svarbu ir automobilio galingumas, tipas, registracijos vieta bei vairavimo stažas.

Jūsų auto draudimas internetu bus pigesnis, nei kreipiantis į draudimo vadybininkus. Dažnai tokiu būdu draudžiantis suteikiamos nuolaidos. Juk internetu viskas vyksta gerokai greičiau, todėl taupomas jūsų bei draudimo bendrovės darbuotojų laikas. Užpildžius visus reikiamus duomenis ir atlikus apmokėjimą netrukus į nurodytą el. paštą gausite laišką su draudimo polisu. Jums jį tereikia atsispausdinti. Viskas labai paprasta. Kartais klaidingai manoma, kad būtina polisą gauti tik iš draudimo bendrovės. Lietuvos teritorijoje galite važiuoti su atspausdintu draudimo poliso ir dėl to nekils nesklandumų.

Draudžiantis internetu galima tai padaryti patiems ieškant geriausio pasiūlymo arba patikėti šį darbą draudimo brokeriams. Jeigu nusprendžiama ieškoti savarankiškai, tai galima pasinaudoti internete esančiomis skaičiuoklėmis, kuriose suvedus reikiamus duomenis pateikiamas geriausias draudimo bendrovės pasiūlymas. Daugiau laiko reikalaujantis paieškos būdas – apsilankyti pasirinktoje draudimo bendrovės internetinėje svetainėje ir ten susiradus draudimo įmokos skaičiuoklę sužinoti kainą. Tiesa, tokiu būdu reikėtų apskaičiuoti bent dviejų draudimo bendrovių pasiūlymus ir tuomet galima bus išsirinkti mažiausią kainą.

Kiekvienas automobilio savininkas nori sutaupyti, todėl ieško geriausio sprendimo, kuomet baigiasi turimas draudimo polisas. Peržvelgus įvairių draudimo bendrovių pasiūlymus, galime išsirinkti tinkamą. Tegu jūsų kelionė automobiliu prasideda nuo draudimo poliso įsigijimo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments are closed.