BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lekiam iš Kauno į Londoną

Iš Kauno į Londoną vykti daug nekainuoja, todėl apsimoka

Lietuva nėra be galo didelis kraštas, bet lėktuvai čia atskrenda kiekvieną dieną. Šalyje yra net trys oro uostai. Pasirinkimo užtenka, bet kai prireikia pasinaudoti pigaus skrydžio paslaugomis neretai suklystame ir priimame ne visada teisingus sprendimus.

Nori keliauti nebrangiai? Išmok prisitaikyti – pakankamai elementari taisyklė, bet jos nepaisyti geba daugelis keliautojų. Kaunas yra Lietuvos viduryje, į šį miestą galima atvykti iš bet kurios šalies dalies, bet pigi skrydžių beveik visada ieškome šalies sostinėje. Neretai ir naktį miegame autobuse, kai keliaujame į Rygą, juk taip būna pigau. Deja, tikrai ne visada. Į Londoną skrydžių nemažai, bet patys geriausi pasiūlymai aviabilietus įsigyti pigiau egzistuoja tik Kaune.

Akivaizdu, kad vieną svarbią pamoką jau išmokome, kad Didžiosios Britanijos sostinę pigiausiai pasieksite tik iš antro pagal dydį Lietuvos miesto Kauno. Dabar belieka sekti skrydžių pasiūlymus ir išsirinkti aviabilietus už optimaliausią kainą.

Žinoma, visada buvo ir bus naudinga tiksliai žinoti ką šiame mieste dera veikti. Į šį klausimą nereikia atsakyti asmenis, kurie ten gyvena, dirba ar mokosi, bet jei vykstate pramogauti, svečiuotis ar ilsėtis, bent minimalų planą reikia turėti.

Pasirūpinti nakvyne šiame mieste nėra sudėtinga. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, vieni pasitenkina pigiais hosteliais, kitiems būtinai reikia viešbučio kambario ir pusryčių į lovą. Jiems pinigų tikrai užteks, kai išmoksite šį miestą pasiekti pakankamai pigiai.

KO jau ko, bet pramogų Londone tikrai netrūksta. Čia apstu ir klubų, ir barų, ir visokio plauko užeigų bei restoranų. Būdami Anglijoje nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujus skonius bei potyrius. Ar dera keliauti tradiciniais turistų maršrutais ir lankytis muziejuose, fotografuotis prie skirtingų miestų įžymybių, nuspręsti galite tik pats.

Vieni be šios pramogos neįsivaizduoja savo išvykos. Kiti varginančio vaikščiojimo vengia, jie geriau neskubėdami užsuka į skirtingas parduotuves ir atnaujina savo garderobą. Elkitės kaip išmanote, juk lėktuvo bilietas nėra toks jau labai brangus, o jei vyksite iš Kauna, tai neabejotinai čia dar ne kartą sugrįšite.

Londonu dera mėgautis, kaip geru vynu, brangiu šokoladu ar skaniu patiekalu, neskubant, tada galima suvokti kokio dydžio šis miestas yra. Jis užburia ne vieną pasaulio turistą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments are closed.