BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pigiausi keltų bilietai - internetu

Pigiausi keltų bilietai - internetu

Gal jau atradote, kad keltų bilietai internetu yra pigiausi? Ne? Tai pabandysiu papasakoti istoriją, kaip keltų bilietus atradau aš :)

Pamenu, kartą, man prireikė kelto bilietų. Buvau nepatyręs keliautojas keltais, todėl dar nežinojau ką ir kaip reikia daryti, kad keltu bilietai atsidurtų mano rankose. Nulėkiau iki keltų kasų, susakiau visus savo duomenis, tai yra vardą, pavardę, kryptį ir, kad kelsiuosi su automobiliu. Labai simpatiška kasininkė man viską greitai suskaičiavo, aš susimokėjau ir išlėkiau namų link.

Keltu bilietai nepasirodė brangūs, todėl namo važiavau patenkintas ir su didele šypsena. Vis svarsčiau, kaip man seksis kelionėje, kokie bus įspūdžiai ir kaip aš juos priimsiu, nes į automobilio bagažinę įsidėjau dviratį. Vyksiu kaltu iš Klaipėdos uosto į Daniją, kuri garsėja dviračių turistais. Tokį malonumą ketinau patirti ir aš.

Atėjus kelionės dienai, nieko ypatingo neįvyko. Šiek tiek jaudinausi, nes keltu plaukiau tik pirmą kartą, todėl įspūdžiai prasidėjo net neišplaukus :)

Danijoje buvo labai smagu, dviračiu nuvažiavau labai daug ir likau patenkintas pačių danų kultūra, bei gamtos vaizdais, kuriuos jie saugo ir puoselėja.

Taigi, grįžęs iš kelionės, iškart į svečius pasikviečiau ir visus savo draugus. Norėjau pasidalinti įspūdžiais Danijoje, parodyti nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriuos dariau visos pigios poilsines keliones metu.

Nepatikėsite, bet po ilgo pasisėdėjimo su draugais ir mano kelionės aptarimo, naujai kelionei į Daniją atsirado norinčių daugiau. Keturi mano draugai liepė man paplanuoti kitą kelionę, kad visi kartu galėtume, dviračiais aplėkti dalį Danijos.

Kartą pirkęs keltų bilietus jaučiausi pranašesniu prieš draugus, todėl atsakiau, kad jokių problemų ar sunkumų perkant bilietus, kilti neturėtų.

Google suvedžiau keltu bilietai ir pasirinkau smagiai ir patikimai atrodančią svetainę. Svetainė nebuvo sudėtinga, todėl labai greitai, apsipratęs, pradėjau, į keltų bilietų rezervavimo sistemą vesti visą prašomą informaciją. Keliauti ruošėmės 5, įskaitant ir automobilį. Viską suvedžiau, pasirinkome kajutes ir paspaudžiau “continue” mygtuką. Supratau, kad šis mygtukas buvo paskutinis žingsnis apmokėjimo link.

Bilietų rezervavimo sistema parodė ne mažą sumą, bet pagalvojus, kad vyksime 5 žmonės, tai atrodė normalu. Todėl puolėme skaičiuoti, kiek kiekvienam kainuos keltu bilietai. asmeniškai aš buvau nustebęs, keltų bilietai, kuriuos pirkau internetu buvo ženkliai pigesni. Skirtumo procento neskaičiavau, bet akim primetus, pigiau gavosi apie 20 procentų. Ar galite patikėti, keltu bilietai internetu pigiau iki 20%?

Mūsų visų šypsenos padidėjo, nes sutaupėme kelionei ir galėjome apmokėti automobilio stovėjimo aikštelę, neišlaidaujant papildomai.

Taigi, mūsų laukė nauji įspūdžiai Danijoje, pradedant nuo kėlimosi keltu, todėl buvome patenkinti ir kaip niekada, dar labiau artimesni.

Pirkite keltų bilietus tik internetu ir sutaupysite daug daugiau, nei patys galite įsivaizduoti, pradedant keltu bilietu kainos ir baigiant savo laiko taupymu ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą