BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pigus draudimas tik internetu

Pigus draudimas tik internetu

Ar teko kada nors susižeisti kelionės metu ir džiaugtis, kad Jums padėjo paslauga - draudimas internetu?

Ne daugelis keliaujančių susimąsto, ar tinkamai įvertina kiekvienos kelionės riziką. Todėl, dažniausiai būna, kad draudimas prisimenamas tik tada, kai šaukštai po pietų ir galėjusi būti draudiminiu įvykiu, įvykusi nelaimė tapo nepakeliama žala ir skola.

Tam, kad taip neatsitiktų ir kelionės metu ar šiaip, neįvyktų nelaimė, kurios žala Jums galėtų tapti lyg akmeniu po kaklu, yra siūlomos labai patogios paslaugos - pigus draudimas internetu. Kuris gali pasiūlyti visas draudimo paslaugas, tuo pačiu pateikiant kelis pasiūlymus draudimui. Ko daugiau bereikia, jei draudimo kainos rodomos Jūsų kompiuterio ekranuose, o pasirinkus tam tikrą laikotarpį, galima padidinti arba pamažinti draudimo įmokos sumą.

Taigi, jei susiruošėte kur nors vykti ar pakeliauti toliau nuo Lietuvos, nebūtinai, apsidrausti iškart. Jei pasitikite traukiniais, lėktuvais ar keltais bei autobusais, kad šie Jus į norimą vietą pristatys laiku, pigiausias draudimas internetu gali pasitarnauti pigiau, jei apsidrausite jau nuvykę į norimą šalį ar net pakeliui.Drauskite savo keliones kelionių draudimu ir būkite saugūs visu smagaus keliavimo laikotarpiu.

Jei turite automobilį, žinoma, mašinos draudimas yra privalomas, todėl be jo nė vieno centimetro, naudokitės patogia brokerių paslauga - automobilio draudimas internetu. Internetinėje draudimo sistemoje galėsite pasiskaičiuoti savo galimybes ir kiek Jums kainuoja Jūsų vairavimo stažas ;)

Argi būsto draudimas Jums nėra svarbus?

Paskutiniu metu, vagysčių Lietuvoje ženkliai padaugėjo ne dėl policijos darbo ne kokybės. Ekonominė padėtis, vagis verčia griebtis vagysčių iš individualių namų neatmetant ir daugiabučių namų gyventojų. Todėl būsto draudimas internetu Jums gali pasitarnauti, jei mėgstate prabangą ir namuose laikote brangius papuošalus ar kitus daiktus. Pigus būsto draudimas internetu Jums gali būti pigesnis ir dėl tos priežasties, kad būsite aptarnauti kompiuterine programa, kuri nereikalauja papildomų išlaidų, todėl draudimo paslaugų kainos bus mažesnė.

Sveikatos draudimas internetu taip pat gali būti Jums naudingas, jei vykstate slidinėti ar į kalnus užsiimti alpinizmu. atminkite, niekas kitas Jūsų taip neapsaugos kaip sveikatos draudimas internetu. Netikite? Šito bandyti nerekomenduojame, todėl, kad tam, kad įsitikintumėte mūsų teisumu, Jums teks susižeisti, kas prieštarauja mūsų žmoniškumo principams. Todėl siūlome apsidrausti savo sveikatą negalvojant apie patirtas žalas ir jų atlyginimą ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Pigus draudimas tik internetu”

 1.   Automobilio draudimas rašo:

  Sveiki, o nežinot pvz, jei pildysiu tokią ld.lt formą tai aš ją užpildęs galiu tik kainą sužinoti? Ar užsiskaitys kaip paraiška paslaugai?

 2.   Automobilio draudimas internetu rašo:

  Užpildžius skaičiuoklėje formą bus pateikti visi pasiūlymai, visų draudikų sąlygos bei draudimo paslaugų kainos Jūsų automobiliui, nuo mažiausios iki didžiausios.

 3.   Atostogoms rašo:

  Kai kurie siūlantys skaičiuokles jas tik imituoja. Puslapyje teko aptikti neva siūlomą skaičiuoklę, bet suvedus duomenis buvau paprašytas įvesti el. paštą ir telefoną bei išsiųsti užklausimą. Tokie brokeriai man nepatinka… :)

 4.   Draudimas rašo:

  O ar žinote apie zuikiobilietai.lt teikiamas patogias draudimo paslaugas? Puslapyje draudimo skaičiuoklė kainas bei pasiūlymus pateikia visų draudikų kartu. Kas gali būti patogiau draudžiantis ir renkantis draudimo sąlygas :)

 5.   Draudimas internetu rašo:

  Dėl skaičiuoklių diskusijų daug, bet aš draudžiuosi ten kur man patinka. Visada norisi greičiau ir pigiau, o jei galima palyginti, kodėl gi ne. Kam pildyti formą į kurią tenka laukti atsakymo el. paštu?

Rašyk komentarą