BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Be temos’ kategorija

Anglų kalba klaipėdiečiams reikalinga ir dėl geresnio darbo

2014-07-06

Klaipėda garsėja ne tik jūros švente, kuri vyksta kiekvienais metais liepos mėnesį. Pasukite galvą, kuo dar Klaipėda populiari ir garsi?

Taip, per iš Klaipėdos į Smiltynę keliasi keltai ir klaipėdiečiai, kurie nori pabūti prie jūros, bet ten, kur geresnis oras ir žmonių lygis kitas. Prie jūros galima nukakti ir nesikeliant per Marias. Ten nuvažiuoti galima ir viešuoju transportu bei savo automobiliu, keltų paslaugomis naudotis neprireiks, nes prie jūros privažiuosite Giruliuose, Melnaragėje, pirmoje ar antroje, kaip Jums patogu.

Klaipėda, kaip jūrinis miestas, žinoma, turi ir uostą, kuriame dirba keliolika tūkstančių tiek vietinių, tiek iš rajono atvykusių lietuvių. Suprantama, kad uostas dirba ne tik paslaugų teikimo srityje Lietuvai. Jis dirba ir tarptautiniame lygmenyje. Padeda perkrauti krovinius, transportuoja visokias prekes, naftos produktus, trąšas ir kitus krovinius, kurie reikalingi tiek Baltarusijai, tai pačiai Rusijai, Estijai, atvijai ir kitiems mūsų kaimynams, bei tolimiems partneriams.

Tam, kad uosto darbai vyktų aukščiausiame lygmenyje ir tinkamai būtų aptarnauti ne tik lietuvių nuosavybės teise priklausančius laivus, bet ir iš tolimų šalių atplaukiančius, reikalinga susikalbėti su laivų kapitonais ir laivų agentais, jei juos agentuoja vadybininkai iš užsienio. Kas žino, kokia kalba yra pati populiariausia visame pasaulyje, kurios pagalba tvarkomi ir sprendžiami visi klausimai? Taip, teisingai, tai anglų kalba, be kurios bebūtų įvykę daugybe pasaulio sandorių tarp didelių kompanijų ar šiaip, fizinių asmenų. Todėl anglų kalba Klaipėdoje taip pat reikalinga kaip oras ar vanduo, kad dideli sandoriai ir įsipareigojimai galėtų būti įgyvendinti sklandžiai ir be jokių trukdžių.

Kaip galvojate, kad padeda visiems tiems, kurie įsidarbino Klaipėdos uoste ir yra priversti tobulinti anglų kalbą? Ir čia Jūs visi teisūs, taip, tai yra anglų kalbos kursai Klaipėdoje. Tokių kursų daugeliu pasaulio kalbų Klaipėdoje yra labai, juk logiškai, jei nebūtų paklausos, nebūtų ir pasiūlymų tiek daug. Laikraščiuose galėtumėte atrasti vos vieną kitą skelbimą, kad siūlomi vieni ar kiti kursai anglų kalbai išmokti. Taigi, kursai kursais, bet visiškai nemokantiems anglų kalbos taip pat yra pasiūlymų, kurie padeda išspręsti iškilusias su kalbos panaudojimu, tai yra anglų kalbos kursai pradedantiesiems Klaipėdoje, kurie yra koncentruoti visiškai nepažįstantiems anglų kalbą.

Lūzerių Klaipėda netoleruoja, todėl anglų kalbos kursai uostamiestyje yra pačios aukščiausios kokybės ir visus Europietiškus reikalavimus atitinkančios paslaugos. Todėl galite būti ramūs, kad gausite pačius geriausiu specialistus savo anglų kalbos lygio kėlimui, o po praeito kurso būsite nustebinti savo lygio pokyčiais. Bet nereikėtų pamiršti, kad tam, jog anglų kalbos kursai vyktų sklandžiai, tam pastangų teks pridėti ir Jums, juk dėstytojai nekala į galvą, tik nukreipia, pataiso ir duoda užduotis. Jūs, viską, atliekate patys, mokotės, ruošiate namų darbus, kad žinių bagažas didėtų, o turimos žinios dar labiau įsitvirtintų.

Tik tokiais metodais pasieksite sau keliamus tikslus.

Rodyk draugams

Anglų kalbos kursai kasdienybei ir darbinei kvalifikacijai

2014-06-20

Ar kam nors reikalingi anglų kalbos kursai šiais laikais? Manau, kad taip ir argumentuoju :)

Kai buvau jaunas ir dar rusų laikais ėjau į vidurinės mokyklos A klasę, anglų kalbos net nesimokiau, nes tvirtindavau, kad gyvenime jos man visiškai neprireiks, o mokytojai į tai žiūrėjo pro pirštus.

Nepatikėsite, bet dabar, aš labai gailiuosi, kad buvau nežingeidus ir atmestinai žiūrėjau į anglų kalbos mokymąsi. Todėl dabar, mano anglu kalbos lygis kažin ar nebūtų nulinis. Anglu kalbos lygiai yra 7 nuo nulinio iki C2, kas reiškia profesionalą visose kalbos srityse paėmus tiek rašymą, kalbėjimą ir baigiant skaitymą, supratimą ir gebėjimą argumentuotai apginti savo nuomonę. Anglų kalbos testai lygiui nustatyti yra būtent žinių pasitikrinimui ir kokybei nustatyti. Todėl užpildęs duotą testą anglų kalba buvau smagiai nustebęs, nes mano anglų kalbos lygis yra B1, tai yra ne visiškai nulis, kaip galvojau ankščiau. Reiškiasi, kad per savo gyvenimą pavyko užgyventi šiek tiek daugiau žinių, nei maniau :) Todėl turiu norą mokytis anglų kalbos toliau, o kaip susiruošiu ar prisiversiu, parodys laikas, kaip sako lietuviška patarlė.

Anglų kalbos kursai Klaipėdoje, populiarumu nenusileidžia net ir sostinei. Kodėl taip yra, kodėl toks poreikis? Kaip žinia, Klaipėdos miestas garsėja ne tik savo pajūrių, bet ir garsiu bei nuolat besiplečiančių uostu. Ir ar galite įsivaizduoti, kiek įmonių aptarnauja patį uostą, kurių veiklą organizuoja ir reguliuoja Klaipėdos uosto direkcija? Greičiausiai, kad jų bus visas tuntas ir įsivaizduokite, kiek kiekvienoje aptarnaujančioje įmonėje yra darbuotojų, kuriems reikalinga anglų kalba. Taip, labai daug, nes Klaipėdos uostas, praeitais metais perkrovė daugiausiai krovinių per visą savo gyvavimo istoriją ir pagalvokite, kokia kalba kalbama, kai krantinėse prisišvartuoja laivai iš užsienio. Greičiausiai, kad anglų kalba, todėl anglu kalbos kursai Klaipedoje yra būtina, norint gerinti savo kaip darbuotojo savybes ir kelti kvalifikaciją.

Kvalifikacijos kėlimas ir anglų kalbos mokymai gali būti intensyvūs, nes praleidus šiek tiek laiko su kursais, anglų žinios nueina užmarštin ir vėliau jas tenka atnaujinti tam, kad atstatyti jau turėtą žinių bagažą. Todėl siūlomi kursai Klaipėdoje yra ne tik pradedantiesiems, bet smagiai ir profesionaliai atliekami ir pažengusiems moksleiviams, studentams ar suaugusiems, kurie nori tobulinti ar įtvirtinti asmenines anglų kalbos žinias uostamiestyje.

Žinoma, kad pradedantieji, visą anglų kalbos kursą pradeda nuo abėcėlės bei garsų ir raidžių tarimo. Juk nepradėsi mokytis sakinių sudarymo, jei nežinai kaip atrodo anglų kalbos raidynas, kaip jis tariamas ir kaip rašosi :)

Rodyk draugams

Labas pasauli!

2014-01-15

BLOGas.lt sveikina prisijungus prie blogerių bendruomenės. Tai pirmas tavo įrašas. Gali jį redaguoti arba ištrinti. Sėkmingo bloginimo!

Rodyk draugams