BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘traukinio bilietai’ kategorija

Kelionės keltais

2014-03-02

Plūduriuojanti gamta ir žmonių sukurti stebuklai – tai ką galima pamatyti keliaujant keltais.

Taip jau yra, kad vieni savo keliones planuoja pasinaudodami traukinių paslaugomis ir traukinio bilietai, kiti ieško, kur parduodami keltu bilietai internetu, treti domisi pigiais skrydžių pasiūlymais ir kiek kainuoja pigiausi aviabilietai.

Kristina, nori pasidalinti savo smagia istorija ar pasakojimu, kaip visas savo keliones planuoja būtent keltais ir savaime suprantama, kad šie keltai nėra paprasti ar prasti ir iš Klaipėdos į Smiltynę. Be kelionių, kur siūlomi keltai i Kyli, panelė Kristina savo keliones, poetiškai planuoja 800 mylių įveikimui keltais po Čilės Patagonijos fiordus, kur delfinai šokinėja kartu su laivu, o raudonai oranžinė saulė apšviečia siaurus keliukus ir prieš jos kaitrą atsilaikiusius nublukintus medinius namus Puerto Natales…

Mėgautis tokiomis kelionėmis pirmyn ir atgal atradus tam laisvo laiko - labai smagu ir nepakartojama. Kartą pabandę, nebegali nustoti ir tai tampa lyg savotišku kelionių planavimo ritualu.Ir keltis tokio dydžio keltu ne visiems šauna į galvą, o gal, ir ne visi girdėjo apie didžiausią pasaulyje keltą, kuriame telpa apie 1060 transporto priemonių ir 3200 keleivių. Todėl tokioms kelionėms, pigus draudimas nereikalingas. Tokiame kelte saugūs visi. Todėl daugelis plaukioja ir Kanados, Čilės su Honkongo Star Ferry kompanijuos keltais.

Miesto keltai plukdo trumpai, sklandžiai ir kas svarbiausia, pigiai, kad turistams suteikia galimybę keliones planuoti, kaip kasdienę susisiekimo ar pasiplaukiojimo priemonę. „Man patinka mėgautis jūros vėjo glostymu ir procedūromis, tai daug maloniau ir smagiau, nei susipakavus važiuoti traukiniu“ – atviravo pašnekovė Kristina, kuriai kelionės keltais – pagrindinis atsipalaidavimo būdas, nes spalvingi namų bokštai, pradedant oranžine ir baigiant rožine ar violetine, taip ir traukia akį, o sodrios kalnų viršūnės stūkso lyg koks vaizdinio ar tiesiog paveikslo tolimas fonas. Argi ne gyvenimo prasmė? Jei nuspręstumėte pabūriuoti ir vieni likti su vandeniu, saule ir dangumi, gali būti, kad ir Jūs pasijausite gamtos dalimi, kad ir maža.

Daugiau nei 100 000 keleivių per dieną keliauja keltais, tvirtina Niujorko susisiekimo departamento atstovė. Kasdien, apie 80 000 žmonių keliauja Kerama pakrantėmis keltais. Nuo denio keleiviai tampa liudininkais, kaip sausumoje, vaikai važinėja dviračiais, ar darbininkai pluša savo darbo sferoje.

Iš tikro, kelionės keltais smagios yra dar ir tuo, kad nekeliauji vienas ir gali būti, kad susirasi tinkamą kelionės pašnekovą, su kuriuo ne tik, kad bus smagu bendrauti, bet ir kelionės neprailgs. Taigi, jeigu Jums patinka kelionės keltais, Jums turėtų patikti ir vietiniai gyventojai, iš kurių, kiekvienas turi savo istoriją ir ką papasakoti. Kaip jie atvyko į šią valstybę, kur jie gimę ir kaip didžiuojasi savo valstybe, jei jie yra gimę čia.

Nepakeliavę keltais, nesuprasite, kodėl vietiniai taip žavisi ir didžiuojasi savo valstybės žeme bei namų samanomis arba vertina vaizdus, kuriuos kasdien mato plaukdami keltais.

Griebkite savo kompiuterius, geriausiai būtų apple kompiuteriai ir planuokite savo keliones keltais, bilietus perkant internetu, nes taip jie bus pigesni, net iki 20 procentų. Tai lyg mediniai langai Vilniuje, atsiveria tada, kai Jums to reikia.

Nuoteku valymo irenginiai.

Naturali kosmetika, naturali kosmetika.

Rodyk draugams

Perku bilietus tik internetu

2014-01-31

Ar kada nors yra tekę pirkti bilietus į bet kurį renginį, ar kokiai nors transporto priemonei?

Man yra tekę ir gana daug kartų, todėl galėčiau pasidalinti tam tikromis savo mintimis, kurios šiuo metu kyla ir, kurias norisi išsakyti visiems, kuriuos domina tokios temos.  :)

Taigi, nuo ko pradėti? Temą galima pradėti tiesiog paprastai, nuo klausimo : ar žinote, kad perkami bilietai internetu yra ženkliai pigesni? Žinoma, yra ir tokių pardavėjų, kurie nesigėdija bilietus pardavinėti su didesniu antkainiu. Kaip sakoma, visokių yra, visokių reikia. Kas kitas privers mus būti atidesniais, jei ne spekuliantai  ;)

Šį kartą paimsiu tik kelias bilietų rūšis, neimsiu renginių, o greičiausiai pasirinksiu kelias transporto priemones, kurios labai svarbios, jei ne mūsų gyvenime, tai mūsų giminaičių, draugų ar, tiesiog pažįstamų kasdienėje veikloje.

Pirmoje, pagal svarbumą, čia aš taip galvoju, eilėje galėtų būti aviabilietai, kuriais naudojasi ne tik keliautojai ar piligrimai, bet ir tie, kurie nori grįžti į Tėvyne iš emigracijos, arba ją palikti. Avia bilietai - vieniems smagus įvykis, kitiems - klausimas dėl išgyvenimo. tai skaudžios ir man temos, todėl, geriau pratęsiu temą smagesne vagele. Todėl, tęsiant mano temą ir skiltelę apie bilietus į lėktuvą, galiu pasakyti tik tiek, kad aviabilietai, asmeniškai man ne pigūs buvo gal kokius kelis metus atgal ir visiškai netikėjau, jog lėktuvo bilietai gali būti pigūs. netikėjau iki to momento, kol pačiam neprireikė, kas mėnesį skraidyti pirmyn atgal ar patarti draugams kaip greičiau ar pigiau nukakti iki norimos vietos. Pradėjus domėtis pigiais skrydžiais nustebau, kad visą laiką klydau manydamas, jos tokių paslaugų nėra. O gal, aš tiesiog nesidomėjau tokiomis paslaugomis :)

Kita, apie bilietų rūšį galėtų būti įvardinta skiltis - traukiniu bilietai internetu. Drįsiu pasakyti, kad greičiausiai, beveik visi Lietuvos gyventojai yra važiavę traukiniu, o jei ne, tai nors matę jį pravažiuojantį. Pagal Lietuvos statistikos departamento duomenis, traukinių bilietai internetu rūpi vos tik 110 žmonių. Kodėl? Atsakymas galėtų būti paprastas, nes traukiniu bilietai internetu dar neparduodami. Bet gera žinia yra ta, kad būtent šiais metais, traukinių bilietus galėsite įsigyti ir internetu, ne Lietuvos geležinkeliai, kas labai sveikintina, jau nuo 2012 metų vykdo projektą, kuris pakeis ne tik bilietų pirkimo sistemą, bet ir jų patikrinimą įlipant į traukinius. Tai labai didelis projektas, kuris turėtų atnešti ženkliai didesnį susidomėjimą transportu, kuris važiuoja tik geležinkelio bėgiais. Taigi, šiais metais, Lietuvos geležinkeliai ruošia visiems mėgstantiems keliauti traukiniais staigmeną, kokia ji? Vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje, traukinių bilietus galėsite įsigyti jau ir internetu, kad Jūsų visų keliones padarys dar patogesnėmis ir tikimės, kad pigesnėmis.

Taigi, apibendrinant keliais sakiniais temą, bilietai, kuriuos pirkote ar dar tik ruošiatės pirkti, rekomenduoju pirkti tik internetu, nes sutaupysite ne tik laiko paieškoms ar lakstymams prie terminalų, bet sutaupysite ir lėšų, nes bilietai internetu - pigiausia paslauga ;)

Rodyk draugams