BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasarinės padangos

Padangos

Padangos

O.o.o… greičiausiai, kad vasaros laukia visi. Ir ne tik todėl, kad vasarą būna smagiai šilta, bet ir dėl tos priežasties, jog vasarą, į kelius, iš garažų iš ridenami asfalto guzai. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad vasaros metu, į kelius išrieda įvairaus plauko transporto priemonės, tai yra, pradedant dviračiais ir motoroleriais ir baigiant prabangiomis auto transporto priemonėmis - automobiliais. Todėl tam, kad tokios priemonės atrodytų gražiai ir būtų patrauklios akiai, tam būtina, jas, prieš tai paruošti. Kokios reikalingos procedūros? Manau, kad kiekvienas asmuo, kuris turi bent kokią transporto priemonę, ją gerbia, todėl žino ką reikia daryti, kad pavasarį, ar tada, kai atšils orai Lietuvoje, jų judėjimo keliais transporto priemonė būtų aukščiausios techninės būklės.

Transporto priemonių priežiūros priemonių yra visokiausių, pradedant nuo paprasčiausių valymo servetėlių ir baigiant, žinoma, transporto priemonės apavu - padangomis. Jų rūšių yra įvairiausių, o gamintojų, ant rankų pirštų suskaičiuoti net neįmanoma, o tai reiškia, jei nebūtų paklausos, pasiūla prarastų savo jėgą ir gamintojai nebūtų taip išsiplėtę. Tai yra todėl, kad pasaulyje, transporto priemonių pagaminama labai daug. Tai ir riedučiai, paspirtukai taip vadinami, dviračiai, motoroleriai ir motociklai, automobiliai ir sunkvežimiai ir pagaliau sunkiausioji pramonės technika - kalnakasybos technika ir lėktuvai. Manau, kad daugelis supranta ar žino, kad tokių transporto priemonių pagrindinės keitimo dalys yra padangos. Žinoma, lėktuvams ar sunkiasvorėms transporto priemonėms, kurių padangos patiria labai didelius darbinius krūvius, rekomenduojama sudėvėtas padangas pakeisti į naujas, bet… Visada, tokioms naujoms padangoms galima atrasti alternatyvą - devetos padangos. Suprantama, kad dėvėtos padangos bet kurios transporto priemonės neatstos naujų, bet tam tikrais atvejais, jos gali net ir pagelbėti. Kaip? Kalbu ne apie taupymą, ne. Tiesiog įsivaizduokite situaciją, kai greitkelyje, kuriuo važiavote į kelionę, sprogo ar subliuško Jūsų automobilio padanga, o savo bagažinėje turite labai daug reikmenų kelionei ir tik vieną dėvėtą padangą, kuria pasirūpinote prieš išvažiuojant, nes perkant vieną naują, būtų tekę sumokėti labai daug pinigų. Kam Jums nauja, teisingai, juk padangas keičiate ne visas. Todėl toks sprendimas gali būti optimalus, kas liečia apsidraudimą kelionės metu. Taigi, dėvėtą ir subliuškusią padangą pasikeičiate kita tokia pat dėvėta ir viskas, galima sakyti, kad iki kito norimo taško Jūs davažiuosite. O kaip bus su kitomis kelionės stotelėmis? Ar atlaikys jau kažkada dėvėtos padangos?

Padangų gamintojai rekomenduoja, jei vykstate į itin ilgas keliones, būtinai įsigykite ir pasirūpinkite, kad Jūsų transporto priemonės apavas būtų nepriekaištingos kokybės, tai yra, ant kelionei pasirinktos priemonės būtų sumontuotos naujos vasarines padangos. Bet kuriam transporto priemonės vairuotojui yra aišku, kad naujos vasarines padangos, susimontuoti yra rekomenduojama tada ir taip, kaip rekomenduoja susisiekimo ministerija ir transporto priemonių priežiūros inspekcija. Todėl, visada, prieš pradėdami sukti galvą, gal Jūsų transporto priemonei tiktų ir devetos vasarines padangos ar naujos, pasikonsultuokite su specialistais, kurie jau turi ne metų ar dviejų patirtį, bet patirtį, kuri siekia net 20 metų. Būkite protingi ir atidūs ir kelyje Jums neteks dėl to gailėtis ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments are closed.